Rekrutacja – Akademia Retoryki Igora Zalewskiego
Przejdź do treści

REKRUTUJEMY!

Jeśli w pracy szukasz przede wszystkim miłej atmosfery i poczucia robienie czegoś sensownego, czytaj dalej😊

Szybko się rozwijamy, mamy wielkie plany, przed nami mnóstwo wyzwań. W związku z tym szukamy do pracy:

specjalistki/ specjalisty zajmującego się mediami społecznościowymi – Facebook, Instagram, Linkedin, Tik tok. Możliwe, że specjalizujesz się tylko w jednym z tych mediów, a nie we wszystkich – jeśli tak, to również zapraszamy😊 Uwaga – lekkie pióro i dobra polszczyzna są dla nas kluczowe. Praca w Warszawie.

specjalistki/ specjalisty zajmującego się marketingiem. Jeśli rozumiesz to, czym się zajmujemy i też uważasz, że umiejętność dobrej, skutecznej komunikacji to coś, co ułatwia życie – zapraszamy! Lekkie pióro i dobra polszczyzna będą wielkim atutem😊 Praca w Warszawie.

– graficzki/ grafika. Nie robimy wielkich animacji, potrzebujemy solidnej, sprawnej osoby do robienia prostych grafik i ujednolicenia graficznego naszych wielu projektów.

mistrza zarządzania. Wiemy, że każdy z nas ma wrażenie, że potrafi ogarniać różne rzeczy, ale tak naprawdę nie każdy ma tę umiejętność😊 Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu różnych projektów (takim projektem u nas może być np. organizacja konkursu czy seria szkoleń) i wiesz, że naprawdę dobrze to robisz – potrafisz mądrze zaplanować, wyegzekwować, zakończyć z sukcesem to, co zaczęłaś/ zacząłeś – to zapraszamy😊 Praca w Warszawie.

Oprócz umiejętności typowych dla każdego z powyższych stanowisk, oczekujemy:

– zaangażowania
– samodzielności
– dobrej organizacji pracy
– komunikatywności
– rzetelności

Oprócz umowy, oferujemy:

– dobrą atmosferę
– dużo wolnej ręki
– elastyczny czas pracy
– poczucie robienia rzeczy sensownych

Jeśli czujesz, że jesteśmy dobrym miejscem pracy dla Ciebie i spełniasz nasze warunki – napisz do nas na kontakt@akademiaretoryki.pl. Napisz, które stanowisko Cię interesuje, kilka zdań o sobie oraz swoich doświadczeniach zawodowych i mocnych stronach.

UWAGA! Jeśli aplikujesz na stanowisko graficzki/ grafika, to bardzo prosimy o przesłanie swoich prac lub portfolio.