tablica – Lider Młodego Pokolenia – Akademia Retoryki Igora Zalewskiego
Przejdź do treści

Tablica informacyjna
wyjazdu Lider Młodego Pokolenia

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

CO, JAK I GDZIE?

Cześć,

super, że jedziesz z nami na wyjazd szkoleniowy w ramach projektu Lider Młodego Pokolenia!

Zapisz sobie tę tablicę, będą na niej sukcesywnie publikowane szczegóły wydarzenia.

Wyjazd odbywa się w dniach 14-16 września 2022 (zaczynamy integracją wieczorną w środę – zameldowanie w hotelu zaczyna się o 17.00, a kończymy obiadem w piątek). Przewidujemy 3 tematyczne moduły szkoleniowe: wystąpienia publiczne, negocjacje i praca nad głosem.

Będziemy się szkolić w Pałacu Lasotów (Warszawska 289, 05-082 Zielonki-Parcela), a nocleg przewidziany jest w hotelu po drugiej stronie ulicy – Hotel Zielonki Business & Budget. Wyjazd jest dla uczestników bezpłatny (zapewniamy noclegi oraz wyżywienie), jedyne koszty jakie należy ponieść to koszt transportu do Zielonki-Parcela.

Przy hotelu jest bezpłatny parking na ok. 20 miejsc. Parking jest monitorowany i ogrodzony, ale niestrzeżony

UWAGA – Zielonka, a Zielonki-Parcela to dwa różne miejsca – po dwóch różnych stronach Warszawy 😅

Dojazd do Hotelu z Warszawy Centralnej: 

Bezpośrednio pod Hotel (Hotel Zielonki Business & Budget, Warszawska 372, 05-082 Zielonki-Parcela) podjeżdżają autobusy 719 i 729. Najszybciej z Warszawy Centralnej przejść się na stację drugiej linii metra (M2) Rondo ONZ, a następnie przejechać na stację Bemowo (końcowa stacja). Później (na przystanku Bemowo 02) przesiadamy się w autobus 719 lub 729 i przejeżdżamy 10 przystanków do przystanku Zielonki.

Na przystanek Bemowo można się również dostać tramwajem nr 10 z przystanku Dworzec Centralny 10. 

Aby dojechać do Zielonki-Parcela należy zakupić bilet na 1 i 2 strefę biletową (90-minutowy bilet ulgowy kosztuje 3,5zł – można go kupić np. w aplikacji jakdojade, w automacie na przystanku lub w autobusie).

Polecam używać aplikacji Jakdojadę w celu ustalenia najkorzystniejszego połączenia komunikacją miejską.

W przypadku problemów lub pytań odnośnie dojazdu, można dzwonić do Olgi pod nr tel 531 062 513 🙂 

 

HARMONOGRAM WYJAZDU 

pierwszy dzień 14.09

od 17:00 przyjazd uczestników i zakwaterowanie w hotelu (Hotel Zielonki Business & Budget, Warszawska 372, 05-082 Zielonki-Parcela)

19:00 – integracyjne ognisko

drugi dzień 15.09

7.30 – 9.00 śniadanie w hotelu

09:30 – 11:30 team building – w Pałacu

11:30 – 11:45 przerwa

11:45 – 14:45 I moduł szkoleniowy – 3 grupy szkoleniowe

15:00 – 16:00 obiad w Pałacu

16:15 – 19:15 II moduł szkoleniowy – 3 grupy szkoleniowe 

20:15 – kolacja w Pałacu

trzeci dzień 16.09

07.30 – 09.00 śniadanie w hotelu

09:30 – 12:30 III moduł szkoleniowy – 3 grupy szkoleniowe 

12:30 – 12:45 przerwa

12:45 – 13:45 moduł mentoringowy w dużej sali w Pałacu

14:00 – obiad w Pałacu

wyjazd uczestników

UWAGA PROŚBA – prośba, aby każdy z Was przyniósł na szkolenie z pracy nad głosem, pustą plastikową butelkę przeciętą na pół.

 

ZAKWATEROWANIE:

Na recepcji mówicie, że jesteście z Akademią Retoryki i na swoje nazwisko się meldujecie. 😉

Podział pokojów:

  1. Daniel Sjargi

Krystian Małysiak

  1. Gabriela Grzelak

Paulina Bednarek

  1. Aleksandra Wrona

Nikola Marcela Bieguniak

  1. Hubert Supeł

Jakub Śliż

  1. Paulina Anna Studniczka

Julia Anna Przybylska

  1. Anna Klementowska

Maja Dudkiewicz

  1. Adriana Jureczko 

Paulina Matuszewska 

  1. Anna Linkiewicz

Martyna Zdanuczyk 

  1. Klara Marzec

Daria Słowińska

  1. Mateusz Gietka

Kuba Jałoszyński

  1. Anna Jurczyk

Monika Pietryszyk

  1. Kamil Garbowicz

Paweł Szewczyk

  1. Franciszek Gurba

Wojciech Nowicki 

  1. Adam Bandyk

Kacper Bąk

  1. Kornel Flaga

Michał Masełko 

  1. Łukasz Płuciennik

Piotr Miężalski

  1. Kacper Wieczorkowski

Olgierd Boratyński

  1. Bartosz Durma

Michał Mierzejewski

  1. Magdalena Jasianek

Agata Franczyk

  1. Damian Pielorz

Artur Pacuła

  1. Zofia Matylda Czerwińska

Aleksandra Karkocha 

  1. Rafał Świerczewski

Bartosz Gruza

  1. Katarzyna Woźniak

Karolina Mazurek

  1. Andrzej Cecuga

Marcel Kajzer

25. Julia Medoń
Gabriela Herzyk

GRUPY SZKOLENIOWE:

pierwsza grupa:
1. Kornel Flaga
2. Magdalena Jasianek
3. Aleksandra Wrona
4. Nikola Marcela Bieguniak
5. Anna Jurczyk
6. Kamil Garbowicz
7. Monika Pietryszyk
8. Wojciech Nowicki
9. Anna Klementowska
10. Maja Dudkiewicz
11. Agata Franczyk
12. Damian Pielorz
13. Łukasz Płuciennik
14. Piotr Miężalski
15. Artur Pacuła
16. Andrzej Cecuga
17. Marcel Kajzer

druga grupa:
1. Mateusz Gietka
2. Kuba Jałoszyński
3. Klara Marzec
4. Zofia Matylda Czerwińska
5. Kacper Wieczorkowski
6. Paulina Matuszewska
7. Paulina Anna Studniczka
8. Hubert Supeł
9. Jakub Śliż
10. Adam Bandyk
11. Kacper Bąk
12. Rafał Świerczewski
13. Anna Linkiewicz
14. Martyna Zdanuczyk
15. Olgierd Boratyński
16. Julia Anna Przybylska

trzecia grupa:
1. Daria Słowińska
2. Paweł Szewczyk
3. Franciszek Gurba
4. Adriana Jureczko
5. Michał Masełko
6. Krystian Małysiak
7. Daniel Sjargi
8. Bartosz Durma
9. Michał Mierzejewski
10. Bartosz Gruza
11. Katarzyna Woźniak
12. Gabriela Grzelak
13. Paulina Bednarek
14. Julia Medoń
15. Gabriela Herzyk
16. Aleksandra Karkocha
17. Karolina Mazurek

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Olgą Niedorys pod adresem mailowym o.niedorys@akademiaretoryki.pl.