Przejdź do treści

Tablica informacyjna
wyjazdu Lider Młodego Pokolenia

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

CO, JAK I GDZIE?

Cześć,

super, że jedziesz z nami na wyjazd szkoleniowy w ramach projektu Lider Młodego Pokolenia!

Zapisz sobie tę tablicę, będą na niej sukcesywnie publikowane szczegóły wydarzenia.

Wyjazd odbywa się w dniach 14-16 września 2022 (zaczynamy integracją wieczorną w środę – zameldowanie w hotelu zaczyna się o 17.00, a kończymy obiadem w piątek). Przewidujemy 3 tematyczne moduły szkoleniowe: wystąpienia publiczne, negocjacje i praca nad głosem.

Będziemy się szkolić w Pałacu Lasotów (Warszawska 289, 05-082 Zielonki-Parcela), a nocleg przewidziany jest w hotelu po drugiej stronie ulicy – Hotel Zielonki Business & Budget. Wyjazd jest dla uczestników bezpłatny (zapewniamy noclegi oraz wyżywienie), jedyne koszty jakie należy ponieść to koszt transportu do Zielonki.

Uwaga! Jeśli już wiesz, że nie dasz rady wziąć udziału w Projekcie – prośba o jak najszybszą informację do organizatorów. Chcemy, aby jak najwięcej osób skorzystało z Programu. 😉

 

W tym momencie mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd – możecie zaprosić znajomych ze swojej organizacji, która wzięła udział w szkoleniu Lidera Młodego Pokolenia. Prześlijcie im formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/1T1CYdTRPBL3NCn37

W razie pytań, prosimy o kontakt z Koordynatorką Projektu Olgą Niedorys pod adresem mailowym o.niedorys@akademiaretoryki.pl.