Przejdź do treści

MIKOŁAJ KRUPA

Trener wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych.

Pracuje z klientami indywidualnymi oraz grupowymi przygotowując szkolenie dopasowane do konkretnych potrzeb uczestników. Specjalista w zakresie wystąpień branżowych oraz przed kamerą.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów. Przez ten czas współpracował między innymi z PKN Orlen, Bankiem Millennium oraz Uniwersytetem Jagiellońskim.

JAKUB PODGAJNIK

Trener z paletą klientów od informatyków, przez menedżerów, architektów i prawników po piłkarza reprezentacji Polski U-21.

Specjalizuje się w szkoleniach indywidualnych skrojonych na miarę potrzeb klienta – negocjacje, wystąpienia medialne, sądowe, prezentacje biznesowe.

Prowadzi również szkolenia grupowe z wystąpień publicznych i argumentacji. 

Przeszkolił blisko 1000 osób na szkoleniach grupowych i prowadził indywidualnie ponad 50 osób.

20200924140356_IMG_3637-Edit.jpg

PRZEMYSŁAW KUTNYJ

Certyfikowany trener i coach biznesu (ACC ICF), polonista.

Od 2007 szkolił pracowników różnych szczebli największych polskich i światowych marek. Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych. Mistrz w przemowach na poziomie europejskim (Toastmasters International).

Autor książki: Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych na żywo i online, wyd. PWN (2020). Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze współpracy w zespole, storytellingu, poprawnej i klarownej polszczyzny. Prywatnie lubi fotografować ludzi i drzewa, a najbardziej ludzi na tle drzew;-)

RADOSŁAW CZEKAN

Trener wystąpień publicznych, argumentacji i debatowania, mówca TEDx Warsaw 2019. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, sędziów i trenerów debatowania sportowego w Polsce. To m.in. półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu w kategorii EFL, nauczyciel retoryki w IB Raszyńska oraz trener kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Debatowania Licealistów. Utytułowany międzynarodowo zawodnik, sędzia i trener debat sportowych  m.in.: na turniejach w Oxfordzie, Londynie, Moskwie, Lizbonie, Rydze czy Belgradzie.

Do tej pory z jego doświadczenia skorzystało ponad 5000 uczestników, w tym specjaliści i menedżerowie korporacji, urzędnicy wyższego szczebla, politycy oraz osoby indywidualne, a także Orlen, BZ WBK, Roche, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Findwise, Monday PR, College of Europe w Natolinie, Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy, akademie liderskie Fundacji im. Lesława Pagi, Agile Warsaw, POLIS’19 Congress, Kongres Kadry, mówcy warszawskich TEDx.

Odtwórz wideo
Na jego autorskich zajęciach z debatowania dla dorosłych pojawiają się osoby z kilkunastu branż od IT, poprzez marketing, consulting, prawo, finanse aż po dziennikarstwo i kulturę.

Radosław specjalizuje się w treningu wystąpień publicznych, argumentacji, debatowania, a w ramach współpracy proponuje warsztaty dla zespołu, konsultacje oraz indywidualne zajęcia, moderacje debat i przygotowanie przemówień, które przekonują nawet nieprzekonywalnych.
Wystąpienie Radosława Czekana na TEDx Warsaw 2019: https://www.youtube.com/watch?v=dAmymv-9bqg

JAKUB FEREK

Trener wystąpień publicznych z doświadczeniem aktorskim, prawniczym i biznesowym. Konferansjer ogólnopolskich wydarzeń i międzynarodowych eventów.

Wprawiony w prowadzeniu grupowych i indywidualnych szkoleń dla przedstawicieli biznesu i działaczy organizacji społecznych z wystąpień publicznych, argumentacji i skutecznej komunikacji w zespole.

Od początku kariery trenerskiej prowadzi także nowatorskie warsztaty retoryczne dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat, rozbudzające sprawność w posługiwaniu się słowem i kreatywność językową.

W pracy skupia się na kształtowaniu umiejętności swobody wystąpień, prostocie i precyzji wypowiedzi i przełamywaniu barier w kontakcie ze słuchaczami.

120064812_246912420043823_7715108706832251892_n.jpg

MAŁGORZATA KOZAK

Trenerka z wykształceniem logopedycznym, terapeutka miofunkcjonalna, a z pasji wokalistka. Specjalizuje się w emisji głosu mówionego.

Pomaga osobom, w których zawodzie i codzienności narzędzie głosu jest istotnym elementem wizerunkowym: osobom biznesu, prawnikom, lekarzom, wykładowcom oraz wielu innym mówcom i mówczyniom, którzy chcą poprawić jakość swojego głosu.

Swoim klientom oferuje indywidualne zajęcia z zakresu prawidłowego oddychania, fonacji i modulacji głosu, dykcji wraz z artykulacją jak i higieny głosu. Prowadzi również szkolenia grupowe z pracy głosem oraz dykcji.

W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadziła z sukcesem wiele terapii indywidualnych oraz przeszkoliła z powodzeniem wiele mówców i mówczyń.