Trenerzy – Akademia Retoryki Igora Zalewskiego
Przejdź do treści

MIKOŁAJ KRUPA

Trener wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych. Doświadczony mówca oraz sędzia debat oksfordzkich.
 
Wieloletni członek Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców. Przez lata swojej działalności szkoleniowej miał okazję prowadzić szkolenia między innymi dla: PKN Orlen, Polskiej Fundacji Rozwoju, Akademii Liderów Rzeczypospolitej, IAESTE Poland, Instytutu Pamięci Narodowej, Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych.
 
W trakcie swoich szkoleń Mikołaj zwraca szczególną uwagę na kwestie budowania relacji z publicznością. Obok merytorycznej i spójnej logicznie argumentacji stara się uczyć sposobów przyciągania uwagi i budowania zaufania wśród audytorium.
 
Z wykształcenia fizyk, pracownik Instytutu Polskiej Akademii Nauk. 

JAKUB PODGAJNIK

Trener wystąpień publicznych i krytycznego myślenia, doświadczony debatant i sędzia debat oksfordzkich.

Założyciel koła debat oksfordzkich na Uniwersytecie Warszawskim, sędzia debat oksfordzkich współpracujący z fundacją Nowy Głos. Mistrz Polski Debat Parlamentarnych w kat. novice 2020 r. Sędziował finały mistrzostw Warszawskiej Ligi Debatanckiej. Organizator wielkich debat charytatywnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu wystąpień publicznych, retoryki, komunikacji i krytycznego myślenia, pomaga również w przygotowaniach do konkretnych wystąpień.
20200924140356_IMG_3637-Edit.jpg

PRZEMYSŁAW KUTNYJ

Certyfikowany trener i coach biznesu (ACC ICF), polonista.

Od 2007 szkolił pracowników różnych szczebli największych polskich i światowych marek. Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych. Mistrz w przemowach na poziomie europejskim (Toastmasters International).

Autor książki: Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych na żywo i online, wyd. PWN (2020). Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze współpracy w zespole, storytellingu, poprawnej i klarownej polszczyzny. Prywatnie lubi fotografować ludzi i drzewa, a najbardziej ludzi na tle drzew;-)

RADOSŁAW CZEKAN

Trener wystąpień publicznych, argumentacji i debatowania, mówca TEDx Warsaw 2019. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, sędziów i trenerów debatowania sportowego w Polsce. To m.in. półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu w kategorii EFL, nauczyciel retoryki w IB Raszyńska oraz trener kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Debatowania Licealistów. Utytułowany międzynarodowo zawodnik, sędzia i trener debat sportowych  m.in.: na turniejach w Oxfordzie, Londynie, Moskwie, Lizbonie, Rydze czy Belgradzie.

Do tej pory z jego doświadczenia skorzystało ponad 5000 uczestników, w tym specjaliści i menedżerowie korporacji, urzędnicy wyższego szczebla, politycy oraz osoby indywidualne, a także Orlen, BZ WBK, Roche, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Findwise, Monday PR, College of Europe w Natolinie, Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy, akademie liderskie Fundacji im. Lesława Pagi, Agile Warsaw, POLIS’19 Congress, Kongres Kadry, mówcy warszawskich TEDx. Na jego autorskich zajęciach z debatowania dla dorosłych pojawiają się osoby z kilkunastu branż od IT, poprzez marketing, consulting, prawo, finanse aż po dziennikarstwo i kulturę.

Odtwórz wideo
Radosław specjalizuje się w treningu wystąpień publicznych, argumentacji, debatowania, a w ramach współpracy proponuje warsztaty dla zespołu, konsultacje oraz indywidualne zajęcia, moderacje debat i przygotowanie przemówień, które przekonują nawet nieprzekonywalnych.
Wystąpienie Radosława Czekana na TEDx Warsaw 2019: https://www.youtube.com/watch?v=dAmymv-9bqg

JAKUB FEREK

Trener wystąpień publicznych, argumentacji i krytycznego myślenia.

Doświadczony uczestnik debat oksfordzkich, finalista Akademickiego Konkursu Retorycznego. Aktor Teatru Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności swobody wystąpień i dyskusji, poprawności argumentacji i obrony przed manipulacją. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży, rozwijających kompetencje retoryczne i komunikacyjne.

120064812_246912420043823_7715108706832251892_n.jpg

MAŁGORZATA KOZAK

Specjalistka od pracy nad emisją głosu i dykcją.

Ukończyła studia na kierunku Logopedia ogólna i kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest też studentką Prawa na Uniwersytecie Warszawskim.
Zajmuje się diagnozą i terapią zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
W swojej pracy skupia się na tym, żeby terapie, które prowadzi były efektywne i kreatywne. Nieustająco poszerza swoją wiedzę i kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kursach z zakresu logopedii i dziedzin powiązanych.
Gosia jest również wokalistką. Od 10 lat stale uczęszcza na emisję głosu, żeby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Fundacja Akademia Retoryki Igora Zalewskiego

ul. Hoża 70/26,
00-682 Warszawa,
woj. mazowieckie

tel: 602517358
mail: kontakt@akademiaretoryki.pl