Przejdź do treści

ANETA WRONA

Trenerka i konsultantka z wieloletnim doświadczeniem. Posiada bogatą praktykę biznesową i wieloletnią praktykę dziennikarską menadżerską i trenerską. Prowadzi autorskie warsztaty i sesje coachingowe z wystąpień publicznych i komunikacji dla firm, przedstawicieli biznesu, dziennikarzy i polityków. Jest też specjalistką do spraw kreowania medialnego wizerunku.

Doświadczenie trenera i coacha zdobywała w firmach: Katarzyna Korpolewska Profesja Consulting, gdzie prowadziła szkolenia z zarządzania, komunikacji i negocjacji i Sandler Training International, instytucie specjalizującym się w zaawansowanych technikach sprzedaży. W 2010 wykładała w Szkole Głównej Handlowej Innowacyjne Techniki Sprzedaży, od 2012 wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa imienia Heleny Chodkowskiej w Warszawie. 

Wieloletnia dyrektor programowa i członek zarządu stołecznego Radia Kolor. Dziennikarka lubelskiego radia Puls, TVP 3, Radia Kolor, Programu III Polskiego Radia. Była dyrektor wydawnicza ViMedia. W latach 2008-2009 rzecznik prasowa i dyrektor marketingu Telewizji Polskiej S.A. Wykładowca w Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku – wystąpienia publiczne i budowanie marki osobistej.

Odtwórz wideo

Szkolenia między innymi dla: A&P Brands,Wolters Kluwer, Dominet Bank, Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Infrastruktury, Telekomunikacja Polska, Raben, Urzędy Miasta Stołecznego Warszawy, Orange, Bałtycki Terminal Kontenerowy, Kopex Machinery, Braster, Polskie Radio, Polski Instytut Dyplomacji, Personal Reactor, Akademia Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Grupa WP, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

PRZEMYSŁAW KUTNYJ

Certyfikowany trener i coach biznesu (ACC ICF), polonista.

Od 2007 szkolił pracowników różnych szczebli największych polskich i światowych marek. Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych. Mistrz w przemowach na poziomie europejskim (Toastmasters International).

Autor książki: Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych na żywo i online, wyd. PWN (2020). Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze współpracy w zespole, storytellingu, poprawnej i klarownej polszczyzny. Prywatnie lubi fotografować ludzi i drzewa, a najbardziej ludzi na tle drzew;-)

MIKOŁAJ KRUPA

Trener wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych. Doświadczony mówca oraz sędzia debat oksfordzkich.
 
Wieloletni członek Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców. Przez lata swojej działalności szkoleniowej miał okazję prowadzić szkolenia między innymi dla: PKN Orlen, Polskiej Fundacji Rozwoju, Akademii Liderów Rzeczypospolitej, IAESTE Poland, Instytutu Pamięci Narodowej, Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych.
 
W trakcie swoich szkoleń Mikołaj zwraca szczególną uwagę na kwestie budowania relacji z publicznością. Obok merytorycznej i spójnej logicznie argumentacji stara się uczyć sposobów przyciągania uwagi i budowania zaufania wśród audytorium.
 
Z wykształcenia fizyk, pracownik Instytutu Polskiej Akademii Nauk. 

MARIUSZ ZAGÓRSKI

Doktor nauk humanistycznych, filolog klasyczny, literaturoznawca, wykładowca w Instytucie Filologii Klasycznej UW, gdzie prowadzi m.in. zajęcia z kreatywnego pisania i sztuki pisania przemówień, doradca i trener w zakresie komunikacji i wystąpień publicznych.

Gościł z wykładami na wielu renomowanych uniwersytetach, m.in. w Oksfordzie, Berlinie i Rzymie, działa w sieci European Speechwriter Network, prowadzi stronę Sztuka Pisania Przemówień: facebook.com/SztukaPrzemawiania.

Odtwórz wideo

RADOSŁAW CZEKAN

Trener wystąpień publicznych, argumentacji i debatowania, mówca TEDx Warsaw 2019. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników, sędziów i trenerów debatowania sportowego w Polsce. To m.in. półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu w kategorii EFL, nauczyciel retoryki w IB Raszyńska oraz trener kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Debatowania Licealistów. Utytułowany międzynarodowo zawodnik, sędzia i trener debat sportowych  m.in.: na turniejach w Oxfordzie, Londynie, Moskwie, Lizbonie, Rydze czy Belgradzie.

Do tej pory z jego doświadczenia skorzystało ponad 5000 uczestników, w tym specjaliści i menedżerowie korporacji, urzędnicy wyższego szczebla, politycy oraz osoby indywidualne, a także Orlen, BZ WBK, Roche, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Findwise, Monday PR, College of Europe w Natolinie, Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy, akademie liderskie Fundacji im. Lesława Pagi, Agile Warsaw, POLIS’19 Congress, Kongres Kadry, mówcy warszawskich TEDx. Na jego autorskich zajęciach z debatowania dla dorosłych pojawiają się osoby z kilkunastu branż od IT, poprzez marketing, consulting, prawo, finanse aż po dziennikarstwo i kulturę.

Odtwórz wideo
Radosław specjalizuje się w treningu wystąpień publicznych, argumentacji, debatowania, a w ramach współpracy proponuje warsztaty dla zespołu, konsultacje oraz indywidualne zajęcia, moderacje debat i przygotowanie przemówień, które przekonują nawet nieprzekonywalnych.
Wystąpienie Radosława Czekana na TEDx Warsaw 2019: https://www.youtube.com/watch?v=dAmymv-9bqg

JAKUB PODGAJNIK

Trener wystąpień publicznych i krytycznego myślenia, doświadczony debatant i sędzia debat oksfordzkich.

Założyciel koła debat oksfordzkich na Uniwersytecie Warszawskim, sędzia debat oksfordzkich współpracujący z fundacją Nowy Głos. Mistrz Polski Debat Parlamentarnych w kat. novice 2020 r. Sędziował finały mistrzostw Warszawskiej Ligi Debatanckiej. Organizator wielkich debat charytatywnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu wystąpień publicznych, retoryki, komunikacji i krytycznego myślenia, pomaga również w przygotowaniach do konkretnych wystąpień.
20200924140356_IMG_3637-Edit.jpg

HUBERT KRZYŻOWSKI

Trener emisji głosu z elementami wystąpień publicznych.

Absolwent certyfikowanych kursów z zakresu emisji głosu i impostacji oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Rowickiego w Żywcu. Trener Akademii Retoryki, specjalizujący się w logopedii ogólnej.

Prowadził zajęcia indywidualne oraz grupowe między innymi dla Akademii Liderów Rzeczpospolitej, czy Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych. Na co dzień głównie współpracuje z osobami pracującymi głosem, opierając swoją praktykę o autorską metodę kształcenia głosu i mowy. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu logopedii artystycznej z efektywnymi technikami autoprezentacji i budowania wizerunku głosem.

W Akademii Retoryki prowadzi również zajęcia z zakresu retoryki i krytycznego myślenia dla dzieci. Prywatnie pasjonat skrzypiec i aktywnego spędzania wolnego czasu.

mail.jpeg

JAKUB FEREK

Trener wystąpień publicznych, argumentacji i krytycznego myślenia.

Doświadczony uczestnik debat oksfordzkich, finalista Akademickiego Konkursu Retorycznego. Aktor Teatru Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności swobody wystąpień i dyskusji, poprawności argumentacji i obrony przed manipulacją. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży, rozwijających kompetencje retoryczne i komunikacyjne.

120064812_246912420043823_7715108706832251892_n.jpg

MAŁGORZATA KOZAK

Specjalistka od pracy nad emisją głosu i dykcją.

Ukończyła studia na kierunku Logopedia ogólna i kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest też studentką Prawa na Uniwersytecie Warszawskim.
Zajmuje się diagnozą i terapią zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
W swojej pracy skupia się na tym, żeby terapie, które prowadzi były efektywne i kreatywne. Nieustająco poszerza swoją wiedzę i kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kursach z zakresu logopedii i dziedzin powiązanych.
Gosia jest również wokalistką. Od 10 lat stale uczęszcza na emisję głosu, żeby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

ŁUKASZ SŁONIOWSKI

Trener wystąpień publicznych, sprzedażowych oraz kompetencji liderskich. Inicjator najstarszego nieprzerwanie realizowanego turnieju debat oksfordzkich Polsce – krakowskiej „Szkoły Debaty”. Wieloletni współpracownik fundacji „Szkoła Liderów”.

Był tutorem w programie „Liderzy” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Trzykrotnie był radnym Miasta Krakowa. Poprowadził już ponad sto szkoleń, przez prowadzone przez niego szkolenia i debaty przewinęło się blisko 10.000 osób. Sam szkolił się u m. in. u T. Harva Ekera i Blaira Singera – amerykańskich gigantów szkoleń sprzedażowych. Obecnie jest Wiceprezesem w Krakowskim Parku Technologicznym, którego misja brzmi: pomagamy biznesom rozwijać się szybciej. Przewodniczy też Radzie Programowej Radia Kraków.

JERZY PORABIK

Doświadczony i skuteczny trener komunikacji, sprzedaży oraz wystąpień publicznych i biznesowych. Entuzjasta nowoczesnego podejścia do sprzedaży, bazującego na budowaniu długotrwałych relacji.

Ekspert w dziedzinie Customer Experience oraz praktyk w tworzeniu Blended learningu w organizacjach. Absolwent Influence Speaker Academy TOP GUN by Krzysztof Hillar, akredytowany konsultant Insights Discovery. Wspiera menadżerów w budowaniu kompetencji przywódczych oraz odpowiada na pytania w jaki sposób skutecznie kreować swoją własną markę sprzedawcy.